XII EDYCJA MASTER CHEFS 4 DOGS-SPRING EDITION -20.05

Jest na niezmiernie miło poinformować, że 20.05 odbędzie się XII edycja Master Chefs 4 Dogs-Spring Edition. Tym razem szefowie kuchni będą gotować w Restauracji Warsztat Kulinarny-Maraton w Poznaniu, karmiąc każdego kto przyniesie dary dla bezdomnych zwierząt.

Będzie można skosztować smakowitych potraw z najwyższej jakości produktów: przygotowanych przez cenionych szefów kuchni m.in.: Marcina Kaczmarek-Pielin, Bartłomieja Witkowskiego, Patryka Dziamskiego, Jakuba Korczaka,Grzegorza Filozof, Jarosława Kina, Marcina Cebulskiego, Adama Hołoga, Łukasza Wawrzyniaka, Krzysztofa Kozłowskiego, Agatę Gawrońską, Lilianę Filipiak, Klaudię Budny.
Niezastąpieni partnerzy naszej akcji zapewniają wszystko co potrzebne czyli produkty do gotowania, jadalne talerze, karmę dla zwierząt, transport, miejsce, jadalne kwiaty i egzotyczne produkty, warzywa i owoce.
Jak zawsze będzie się działo i będzie pysznie, a to wszystko po to, aby pomóc tym, które same sobie pomóc nie mogą, a ich warunki pozostawiają wiele do życzenia, pomimo ogromnych starań wolontariuszy i pracowników schroniska.

Gotujemy, bo to kochamy! Kochamy to tak samo jak czworonogi dlatego nie ma nic lepszego niż pomoc potrzebującym poprzez gotowanie!

Wszystkie zebrane dary zostaną przekazane do schroniska AZOREK w Obornikach.
Strategicznymi partnerami XII-tej edycji MC4D są: Chefs Culinar, Dolina Noteci, Warsztat Kulinarny.
Wspierają nas również po raz kolejny: JK-KubaKrukowski, JGoderski-Warzywa i Owoce, Fusion Gusto, Restauracja Kantyna, Biotrem, MobilnyPiec.pl, KarmaWsieciPl, Monin, Vitamix, Libra Tea&Cofee, Goppion Cafe, Hendi-Polska, DZMSKI-Studio, SrokaCafe, DziamskiConceptRest, Grupa Molekularna, Sroka Cafe, Olga Jędrzejewska Photography, Papaja.pl, Gastronomia na Obcasach !MC4D_XIIaMC4D_XIIb