Mariola Bojarska Ferenc mobilizuje do życia kobiety!

W dniu 26.11 (czwartek) b. w Good Time Day Spa przy ulicy Grunwaldzkiej w Poznaniu, obyło się spotkanie dla dojrzałych Pań, z wyjątkowym gościem panią Mariolą Bojarską Ferenc – polską propagatorką  fitnessu, dziennikarką znaną z programów TV m.in „Dzień dobry i zdrowy TVN”, Pytanie na śniadanie”, „Studio Urody”, „Mariola na zdrowie” oraz autorką książek :„Zatrzymaj czas”, „Cudowny ruch” i „Sztuka dobrego życia”.

Spotkanie przebiegało w miłej, przyjaznej atmosferze, pani Mariola opowiadała o zdrowym odżywianiu, przemijającej urodzie, namawiała do zmiany trybu życia, odnalezieniu w sobie pasji oraz chęci do uprawiania sportu, który w znaczący sposób wpływa na nasz organizm i dobre samopoczucie, o czym powinny pamiętać kobiety w każdym wieku !

bojarska3a

Odbyła się również promocja najnowszej książki pani Marioli „Klub 50+”, dedykowana wszystkim kobietom, które mają apetyt na życie, chcą być nowoczesne, modne oraz seksowne. W książce  autorka przekonuje, że życie nie kończy się po pięćdziesiątce, że kobietom dojrzałym nie pozostają jedynie kapcie i czytanie wnukom bajek. „Pokażę ci, że może być inaczej”. Radzi, jak zatroszczyć się o ciało i duszę, by być kobietą zdrową, zadowoloną z siebie i szczęśliwą. Na łamy swojej książki zaprosiła cenionych lekarzy specjalistów. Pyta też znane Polki, aktorki, dziennikarki, kobiety biznesu, jak one to robią, że ciągle są piękne.

bojarska-a

Na zakończenie każda z uczestniczek otrzymała atrakcyjne upominki oraz vouchery na zabiegi kosmetyczne przygotowane przez Good Time Day Spa oraz książkę „Klub 50″ z dedykacją od Autorki!

Organizatorem wydarzenia była Akademia Mistrzów, która organizuje mi.in spotkania z mistrzami, pokazy mody znanych marek, seminaria oraz warsztaty. Pomysłodawczynią AM jest pani Barbara Wandachowicz-Kowalczyk, natomiast współproducentką Agnieszka Zarembska i Lucyna Rawska.

bojarska4a

Patronem medialnym była Gastronomia na Obcasach, a wsparcia udzieliła Wypożyczalnia Sprzętu Gastronomicznego M.Ferber !

Zdjęcia: Akademia Mistrzów