Wspólne Świętowanie z Parą Prezydencką

Niech te święta będą kolorowe, pełne ciepła w naszych domach i naszych sercach, żebyśmy wspólnie po raz kolejny przeżywali największy cud jaki wydarzył się w Betlejem…”– tymi słowami przywitał wszystkich Prezydent RP Bronisław Komorowski, który wraz z małżonką Anną spotkał się z dziećmi z rodzin zastępczych oraz placówek opiekuńczych.

19 grudnia br. Para Prezydencka zaprosiła do Pałacu Prezydenckiego dzieci z całej Polski, by wspólnie z nimi dekorować pierniczki i czekoladowe bombki. Wspólnej zabawie uczestniczyli najlepsi w kraju cukiernicy i szefowie kuchni, zamieniając Salę Kolumnową w Wielką Cukiernię.

asia1

Wśród zaproszonych gości znaleźli się : Janusz Profus, Joanna Profus, Bożena Sikoń, Wojciech Modest Amaro, Aleksandra Sowa, Tomasz Deker, Paweł Małecki, Michał Doroszkiewicz, Joanna Ochniak, Marcin Budynek, Paweł Mieszała, Dariusz Struciński, Marek Widomski, Robert Główka.

asiua

asia
Nie zabrakło też osób znanych z telewizji: spotkanie poprowadził Krzysztof Ziemiec, a świąteczne ozdoby przygotowywali również: Tomasz Majewski z rodziną, Natasza Urbańska z córką, Romuald Lipko z Budki Suflera.

papaja

pap24

Para Prezydencka złożyła wszystkim życzenia świąteczne i opowiedziała o swoich przygotowaniach do zbliżających się Świąt. Czekoladowe bombki, które ozdobił pan Prezydent i jego małżonka zostaną przekazane na aukcje charytatywną, reszta ozdób została zawieszona na choince lub zabrana do domu na pamiątkę.

asia3

Były też wspólne zdjęcia i prezenty dla Gospodarzy, w imieniu kucharzy i cukierników życzenia świąteczne złożyła Joanna Ochniak Przewodnicząca Women in WACS, a słodkie upominki wręczyli: Janusz Profus z cukierni E.Wedel i Aleksandra Sowa z Pawłem Małeckim z Cukierni Sowa.

papa27
zdjęcia: Agnieszka Ochniak i Michał Gmitruk

Galeria: http://papaja.pl/?section=galeria&id=1698