II edycja konkursu kulinarnego „Lubuskie Smaki” zakończona sukcesem !

Umiejętności kulinarne młodych adeptów szkół kształcących w zawodach gastronomicznych mogliśmy podziwiać w dniu 03 kwietnia podczas finału II edycji Konkursu Gastronomicznego „Lubuskie Smaki”. Organizatorem imprezy był Zespół Szkół Gastronomicznych im. Febronii Gajewskiej- Karmać w Gorzowie Wielkopolskim. Patronat nad konkursem objął Wojewoda Lubuski, Prezydent Miasta Gorzowa Wlkp. oraz Lubuski Kurator Oświaty.

Celem konkursu jest odkrywanie, poznawanie i zaprezentowanie kulinarnych tradycji kuchni lubuskiej w nowoczesnych aranżacjach. To także doskonała okazja do spotkania młodzieży z osobowościami kulinarnymi, którzy wymieniąją się swoimi doświadczeniami i kultywują zawód kucharza.

Pomysłodawcą i koordynatorem konkursu jest pan Paweł Salamon – zastępca szefa kuchni Pałacu Mierzęcin, nauczyciel szkoły oraz pani Izabela Stachowiak – nauczycielka.

W tym roku tematem przewodnim było wykonanie dania głównego z wykorzystaniem surowców: pstrąga, soczewicy i lawendy oraz potrawy obowiązkowej „Amuse bouche”w formule Black Box.

Potrawy konkursowe oceniało jury degustacyjne w składzie :

Joanna Ochniak -Przewodnicząca Komitetu Kobiet w Światowym Stowarzyszeniu Szefów Kuchni (Women in WACS), inicjatorka Fundacji Gastronomii na Obcasach

Tomasz Purol -szef kuchni Restauracji Blow Up Hall 5050 w Poznaniu,

Krzysztof Marciniak -doradca kulinarny Akademii Kulinarnej Farutex,

Joanna Chmielewska -nauczyciel z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Głogowie,

oraz jury techniczne w składzie:

Dawid Szkudlarek -nauczyciel ZSG Gorzów Wlkp.,

 Bartłomiej Pawlikowski – absolwent ZSG Gorzów Wlkp.

W czasie trwania kulinarnych zmagań młodzież uczestniczyła w ciekawych pokazach kulinarnych, tajniki japońskiej kuchni zdradził Krzysztof Marciniak, który dla wszystkich przygotował tradycyjne sushi, a bardziej odważni mogli osobiście zwinąć listek nori.

O tym, że nie tylko Francja słynie z ekologicznych i wysokiej jakości serów przekonywał panMarek Grądzki, który już od wielu lat w swoim gospodarstwie produkuje sery najwyższej jakości, a jego wyroby można spotkać również na stołach w najlepszych restauracjach w kraju. „Moje sery, powstały latami, najpierw jako koncepcja, potem przydomowa działalność chałupnicza. Trudno powiedzieć ile kilogramów nietrafionych wyrobów skonsumowały z dużą przyjemnością kury. Dzisiaj zaczynam dążyć do doskonałości, którą może zapewnić tylko czas.

Nowoczesne aranżacje dań znalazły się również na pokazie Patryka Dziamskiego, szefa kuchni restauracji Mimoza w Świebodzinie, który pokazał jak można połączyć produkty regionalne z produktami kuchni świata, by stworzyć przepyszne danie, zaprezentował m.in.danie z królika i muli.

Ciekawym przerywnikiem między pokazami był niewątpliwie panel dyskusyjny, który poprowadziła redaktor naczelna Radia Plus Gorzów pani Agnieszka Kopaczyńska –Moskaluk, a zasiadli w nim m.in. uczniowie odnoszący sukcesy na konkursach kulinarnych np. Marek Ciureja, członkowie jury np. Joanna Ochniak, która opowiedziała o inicjatywie kobiet w światowej gastronomii, licznych wyjazdach zagranicznych, o poszukiwaniu własnego mentora, a także o pasji jaką można w sobie odkryć pełniąc zawód kucharza, wystąpił również Tomasz Purol– który mówił o swoje pracy w renomowanej restauracji Blow Up Hall 5050 w Poznaniu, o własnych sukcesach, o kuchni którą tworzy i rodzących się w głowie inspiracjach.

Po ponad czterogodzinnych zmaganiach jury degustacyjne i techniczne wyłoniło zwycięzców:

I miejsce zdobył Bartosz Lenkiewicz z Zespołu Szkół Gastronomicznych im.Febronii Gajewskiej-Karamać w Gorzowie Wlkp, jego opiekunem był Tomasz Nobel.

Bartek przygotował : Filet z pstrąga przekładany musem pomidorowym, podany z sosem śliwkowo- cebulowym i sałatką z soczewicy .

Nagrodą główną konkursu jest wyjazd szkoleniowy do Akademii Kulinarnej Farutexu w Warszawie, połączony z wizytą w Piekarni Szwajcarskiej Inter-Europol, a także z kolacją degustacyjną w prestiżowej restauracji.

II miejsce zdobyła Aleksandra Zielińska z Powiatowego Zespołu Szkół Technicznych i Zawodowych w Świebodzinie, jej opiekunem była pani Joanna Giecołd.

III miejsce wywalczyła Karolina Walczuk z Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Głogowie-opiekun Joanna Chmielewska

Wyróżnienia otrzymali:
Tomasz Dominas z Zespołu Szkół Technicznych im.Stanisława Lema w Skwierzynie -opiekun Michał Rejniak

Jessica Gewerth z Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Szprotawie -opiekun Jolanta Łagowska

Uroczyste wręczenie nagród uświetniło przybycie przedstawicieli władz rządzących:Wicemarszałka Województwa Macieja Szykuła, Wicewojewody Jana Świrepo oraz pan Jacka Jeremicza – Sekretarza Miasta Gorzowa.

Wsparcia i pomocy w realizacji całego wydarzenia udzieliły:

• Akademia Kulinarna Farutex, • Pałac Mierzęcin Wellness &Wine Resort,• SAS Spółka z o.o. Sp. k.• Podravka Polska,• Kitle.pl,• Restauracja Don Giovanni,• Folwark Foliński,• Hotel Dom nad Rzeką, • Restauracja Bella Toscania,• LIVINGROOM Cafe & Restaurants, • Restauracja MIMOZA,• Papaja.pl,• Ośrodek AZYL Mironice,• Gorzowski Rynek Hurtowy, Piekarnia Szwajcarska Inter-Europol, • Hotel Restauracja Pinta,• Radio Plus Gorzów,• OSiR Gorzów