Kolacja Charytatywna – V edycja „Przyjaciele Gotują”

 

Już po raz drugi Fundacja Gastronomii na Obcasach będzie brała udział w
V-tej edycij Kolacji Charytatywnej „Przyjaciele Gotują”  – Życie kocha jeść, czyli Robert Sowa świątecznie, która odbędzie się 07.12.2013 r. w Hotelu Andels Łódź.


 

Dzielimy serce pomiędzy dzieci ze świetlic podwórkowych w Łodzi oraz pacjentów z chorobami genetycznymi diagnozowanych i leczonych w Zakładzie Genetyki CZMP w Łodzi.
Patronat Honorowy nad imprezą objęła Pani Wojewoda Jolanta Chełmińska.
Wspierają nas media: TVP Łódź, Kuchnia+, Gazeta Wyborcza, ANGORA, Radio ZET Gold, Platforma Gastronomiczna www.papaja.pl, Gastronomia na Obcasach
 
Podczas kolacji wystąpi:
Robert Sowa
Robert Sowa – Mistrz Kulinarny, kreator menu największych wydarzeń kulturalno-kulinarnych w Polsce. Właściciel restauracji „Sowa & Przyjaciele”.
Znany z programów telewizyjnych i audycji radiowych. Teraz ugotuje dla „Przyjaciół Świata„.
 
Mietek Szcześniak
Mieczysław Szcześniak to artysta wyjątkowy, jego muzykalność, tembr głosu, repertuar, niezależność oraz współpraca z najlepszymi sprawiły, że od wielu lat, niezmiennie, cieszy się szacunkiem znawców i publiczności. Wyznacza trendy, toruje drogę następcom, jest wzorem dla wielu muzyków młodszego pokolenia. Na swoim koncie ma wiele płyt – solowych i udziały w projektach innych artystów. Jego największe przeboje „Dumka na dwa serca” (w duecie z Edytą Górniak), „Przytul mnie mocno”, „Zaczekam”, „ No co ty na to?”, „Spoza nas”, „ O niebo lepiej”, „ Twoja miłość”, czy „Kocham” na stałe wpisały się do kanonu polskiej piosenki. Artysta wielokrotnie był nagradzany na prestiżowych festiwalach. Zdobywca „Bursztynowego Słowika” i wielu innych cennych nagród.Dzięki swojemu niewątpliwemu talentowi i wybitnym umiejętnościom wokalnym Mieczysław Szcześniak niejednokrotnie był uznany za najlepszy głos męski w kraju.
Marek Niedźwiecki
Marek Niedźwiecki – polski dziennikarz muzyczny, prezenter radiowy. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV
Gość specjalny Jerzy Janowicz


 

 

 

Jerzy Janowicz – polski tenisista, pierwszy polski półfinalista turnieju wielkoszlemowego w grze pojedynczej (Wimbledon 2013), finalista wielkoszlemowych turniejów juniorskich: US Open 2007 i French Open 2008, reprezentant Polski w Pucharze Davisa.


28.11.2013