Bez kategorii

XII EDYCJA MASTER CHEFS 4 DOGS-SPRING EDITION -20.05

Jest na niezmiernie miło poinformować, że 20.05 odbędzie się XII edycja Master Chefs 4 Dogs-Spring Edition. Tym razem szefowie kuchni będą gotować w Restauracji Warsztat Kulinarny-Maraton w Poznaniu, karmiąc każdego kto przyniesie dary dla bezdomnych zwierząt.
Zobacz

Najlepsza barmanka świata odwiedzi Polskę

Po 7 latach „męskiego panowania” w globalnym konkursie World Class Competition, w ubiegłym roku jako pierwsza kobieta zdobyła najwyższe barmańskie trofeum. Teraz Francuzka, Jennifer Le Nechet odwiedzi Polskę, by zostać jurorką w polskich eliminacjach do kolejnej edycji zawodów. Charyzmatyczną barmankę oraz 13 krajowych finalistów kon-kursu można spotkać w niedzielne popołudnie, 21 maja w godz. 13:00–17:00, w warszawskiej Villi Foksal.

Zobacz

CO TYM RAZEM ZGOTUJĄ „PRZYJACIELE ŚWIATA”?

8 października 2016 w hotelu andel’s w Łodzi odbędzie się  dziewiąta  kolacja charytatywna  „Przyjaciele Gotują” organizowana przez Stowarzyszenie Przyjaciele Świata. Wieczór kulinarny organizowany cyklicznie w szczytnym celu na stałe wpisał się w kalendarz łódzkich wydarzeń kulturalnych. Jego wyjątkowość potwierdzają znamienici goście, którzy i tym razem chcą swoją obecnością wesprzeć tę ważną inicjatywę. Zobacz

Międzynarodowe Targi Gastronomiczne Warsaw Gastro Show

Międzynarodowe Targi Gastronomiczne Warsaw GASTRO Show 2016 to nowa inicjatywa targowa, dedykowana branży gastronomicznej, hotelarskiej oraz spożywczej. Tworzymy największe biznesowe centrum prezentacji ofert producentów i dystrybutorów sprzętu oraz wyposażenia skierowanego do sektora HoReCa, a także dostawców żywności i napojów. Przewidywana ilość wystawców: 350.

Zobacz

VI EDYCJA TARGÓW GASTROSILESIA W CHORZOWIE -13-14.09

Nowe kierunki w gastronomii Biznes. Technologie. Media. Kulinaria. Pod takim hasłem odbywać się będzieczwarta edycja Targów Technologii Przetwórstwa Spożywczego GASTROSILESIA 2016, których organizatorem jest firma Weindich. 

Zobacz

Yummypix to studio fotografii kulinarnej i produktowej

Yummypix to studio fotografii kulinarnej i produktowej, które spełni oczekiwania największych koneserów! Proponujemy całą gamę usług: ujęcia pełne smaku, pieczołowicie skomponowane kompozycje, świeże
i soczyste packshoty czy prawdziwy zawrót głowy przy fotografiach 360°. Sesje zdjęciowe realizujemy zarówno w naszym profesjonalnym studiu, jak i w Twojej restauracji czy firmie.

Zobacz

MENU EWY WACHOWICZ PODCZAS KOLACJI CHARYTATYWNEJ „PRZYJACIELE GOTUJĄ „

Z ogromną radością informujemy, że 04 czerwca 2016 w Andel’s Hotel Łódź odbędzie się ósma edycji Kolacji Charytatywnej „Przyjaciele Gotują”, z udziałem gościa specjalnego Ewy Wachowicz.

Zobacz

Kolacja Marzeń II – wsparcie dla Fundacji Mam Marzenie

 

 

Aż 35 polskich gwiazd będzie w tym roku wspierać Fundację Mam Marzenie w akcji „Kolacja Marzeń II” służącej pozyskiwaniu funduszy, które pozwolą spełnić marzenia chorych dzieci o podróżach. Każdy, kto od 29 listopada do 13 grudnia 2015 roku wejdzie na stronę Charytatywni.Allegro.pl, może wziąć udział w licytacji kolacji ze swoim idolem.

Zobacz

„Najfajniejsze Mikołajki w Łodzi” – Przyjaciele Świata grają po raz trzeci

5 grudnia (sobota) 2015 r. o godzinie 19:30 w Pałacu Poznańskich, Stowarzyszenie „Przyjaciele Świata”, wspólnie z zaproszonymi gwiazdami, już po raz trzeci, zorganizuje Najfajniejsze Mikołajki w Łodzi. Wydarzenie będzie zwieńczeniem tegorocznej działalności charytatywnej Stowarzyszenia, a dochód z koncertu zostanie przeznaczony na wsparcie Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

Zobacz

Michel Moran oddał „fartucha” Przyjaciołom Świata

10 października 2015 r. w hotelu andel’s, odbyła się VII edycja Kolacji Charytatywnej „Przyjaciele Gotują” organizowana przez Stowarzyszenie „Przyjaciele Świata”. 446 gości kolacji w kulinarną podróż po Francji zabrał w tym roku Mistrz Kuchni – Michel Moran.

Zobacz

Michel Moran będzie gotował z PRZYJACIÓŁMI ŚWIATA

10 października 2015 r. w hotelu andel’s w Łodzi, odbędzie się siódma edycja kolacji charytatywnej „Przyjaciele Gotują” organizowana przez Stowarzyszenie „Przyjaciele Świata”. Ten wyjątkowy wieczór kulinarny z udziałem zaproszonych gwiazd organizowany jest cyklicznie w szczytnym celu
i co roku uczestniczy w nim wielu ludzi o otwartych sercach, którzy wspierają i promują tę piękną inicjatywę.

Zobacz

V EDYCJA MASTER CHEFS 4 DOGS – JUŻ 28.03 W POZNANIU

Już 28 marca odbędzie się V edycja jedynej takiej akcji w Polsce czyli Master Chefs 4 Dogs.
Zobacz

Trendy kulinarne na 2015 według Joanny Ochniak

Tym razem trendy przewiduje Joanna Ochniak. Ekspert w dziedzinie marketingu, a także Przewodnicząca Komitetu Kobiet w Światowym Stowarzyszeniu Szefów Kuchni (Women in WACS), organizatorka szkoleń dla pracowników branży gastronomicznej w krajach Unii Europejskiej oraz inicjatorka Fundacji Gastronomii na Obcasach.
Zobacz

Kuchnia+ Food Film Fest w Starym Browarze już od piątku!

Kochasz jeść? Uwielbiasz gotować? Kuchnia+ Food Film Fest w Starym Browarze już od piątku!

  Zobacz

Wielkopolski Kucharz Roku. Konkurs im. Rafała Jelewskiego

Wspierajmy młodych pamiętając o Mistrzach Profesji” – to hasło przyświecało tegorocznej edycji konkursu Wielkopolski Kucharz Roku. Konkurs im. Rafała Jelewskiego, który odbył się 20 czerwca w poznańskim hotelu IBB Andresia.
Zobacz

Światowy Kongres Tradycji Kulinarnych w Bukareszcie

W dniach 13 – 17 marca 2014 w Bukareszcie/ Rumunia odbędzie się Światowy Kongres Tradycji Kulinarnych, w którym uczestniczyć będzie 50 delegacji z całego świata.

Zobacz

Targi EuroGastro 20-22 marca 2013

Najbliższa edycja Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro odbędzie się w
dniach 20-22 marca 2013 w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. Jest to największa w Polsce impreza wystawiennicza poświęcona branży HoReCa. Nowością EuroGastro 2013 będzie sektor „Drink & Bar”, a także pokazy związane z kierunkiem Slow Food.
Targi uzupełnią sprawdzone od lat Festiwale Kuchni Greckiej, Carvingu oraz wydarzenia, w trakcie których wyłaniane są talenty sztuki kulinarnej.
Zobacz

8 Marca Dzień Kobiet !!!

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!!!
Zobacz

Pierożki z mięsem gęsi i foie gras

Zobacz

„Gastronomia na Obcasach” na IX Festiwalu Dobrego Smaku

W dniach od 24- 27 maja br. odbyła się w Łodzi  9. edycja Festiwalu Dobrego Smaku. Festiwal to przede wszystkim pokaz sztuki kulinarnej i konkurs dla restauratorów organizowany od 2003 roku. Do kulinarnej rywalizacji przystąpiło trzydzieści łódzkich restauracji i kawiarni.  Zobacz

Szkolenie „Cukiernictwo restauracyjne. Desery Espai Sucre” – Barcelona, sierpień 2012 – ZAPOWIEDŹ

Lista uczestników z dniem 31.05.2012 została zamknięta.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi naszymi ofertami szkoleniowymi!

Relacja z tego wydarzenia już po powrocie na www.gastronomianaobcasach.com

Witaj, świecie!

Witaj w WordPressie. To jest Twój pierwszy wpis. Zmodyfikuj go lub usuń, a następnie rozpocznij blogowanie!

I Międzynarodowy Konkurs Kulinarny Trendy Chef

 

Inicjatywa „Gastronomia na Obcasach” ma przyjemność zaprosić wszystkie Panie zawodowo związane z branżą gastronomiczną na I Międzynarodowy Konkurs Kulinarny Trendy Chef, który odbędzie się 14 kwietnia w Bydgoszczy.

Zobacz

PAWEŁ OSZCZYK

Szef kuchni warszawskiej restauracji La Rotisserie, mieszczącej się w Mamaison Hotel Le Regina w Warszawie, w której prezentuje gościom swoją autorską kuchnię, stanowiącą połączenie tradycyjnej kuchni polskiej i francuskiej. Zobacz